Tööstusmasinate ja ehitusmasinate rehvid
Mobiilne rehvivahetus
Alusvankri varuosad
Roomikuketid
Veotähikud
Juhtrattad
Ülemised rullikud
Alumised rullikud
Juhtratta pingutid
Roomikukilbid
Poldid ja mutrid
Alusvankri remont
Kummiroomikud
Võsapurustid
Hüdrovasarad
Lammutustehnika
Pöörderingid
Veoreduktorid
Ehitusmasinate varuosad

Alusvankri varuosad

Industech Baltic OÜ alusvankrite varuosad roomikmasinatele.

 

Alusvanker

Alates 2015 aastast on Industech Baltic maailma suurima järelturule roomikmasinate varuosi tootva kontserni USCO S.p.A eksklusiivpartner Eestis. USCO S.p.A poolt toodetud tippkvaliteediga ITR  kaubamärki kandvad alusvankrite varuosad on meie laost koheselt saadaval enamikele ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele, freesidele, miniekskavaatoritele jne. Lisaks on meil kasutada ka täiuslikem andmebaas, mis võimaldab seadme margi ja mudeli järgi tuvastada vajaliku varuosa ja välistada eksimused. Nõudlikumatele klientidele pakume ka täislahendust – varuosi koos nende vahetamisega. Remonditeenust saame teostada nii välitingimustes kui ka vajadusel klientide töökojas. Alusvankrite remondiks on meil sisustatud 2 mobiilset  töökoda parimate võimalike eritööriistadega s.h. mobiilse roomikupressiga, mis annab meile võimekuse vahetada roomikukette ja muid alusvankrite varuosi kuni 80 tonnistel ekskavaatoritel ja buldooseritel.

Lisaks ITR kaubamärki kandvatele alusvankrite varuosadele, tarnime alternatiivtootena ka ScanTrack kaubamärki kandvaid varuosi. Alusvanker, ketid, kärud, rullid, tähikud, vedrud, pingutid.

Võta ühendust

Risto Allik

Kliendihaldur
Telefon: +372 530 86101

Peeter Treial

Kliendihaldur
Telefon: +372 504 1500

Andres Maaro

Kliendihaldur
Telefon: +372 5346 9559

Roomikuketid

Tootevalikusse kuuluvad kuivtappidega roomikuketid ekskavaatoritele ja muudele mehhanismidele ning samuti ka määrdega ketid buldooseritele. Meie Tallinna laos on alati saadaval roomikuketid enamlevinud ehitusmasinatele.

 

TIPPTEHNOLOOGIAL VALMINUD ITR  ROOMIKUKETID

 

KETILÜLID
ITR - i roomikukettide lülide projekteerimisel on kasutatud kõige moodsamaid CAD (Computer Aid Design) süsteeme eesmärgiga suurendada sõrmede ja pukside vahelist kokkupuutepinda. Täiusliku sobivuse ja tihenduse tagamiseks valmistatakse need ülitäpsete tolerantsidega. Keti lüli pinna kõvadus > 50 HRC (Rockwelli meetod) ulatub sõltuvalt lülide suurusest kuni 12 mm sügavuseni. Südamiku kõvadus on > 32 HRC. Poolituslülid profileeritakse masinatootjate (OE) kõige uuema disaini kohaselt, kasutades tänapäevaseid sädeerosiooni (EDM) seadmeid.

 

LÜLIDE SEPISTAMINE
Roomikulülide suurepärase kulumiskindluse tagamiseks ka kõige raskemates töötingimustes on ITR - i boorterasest lülid sepistatud, karastatud, noolutatud ning induktiivselt karastatud.  Kõigis protsessides kasutades kõige ajakohasemat lülide karastamise seadmestikku.

 

TIHENDATUD JA MÄÄRITUD EKSKAVAATORIKETID
Et määre püsiks pukside sees ja kettide kasutusiga pikeneks, on ekskavaatorite ketid määritud sünteetilise kõrgsurvemäärdega ning varustatud moodsate polüuretaan – tihenditega mis tagavad määrdeaine püsimise puksi / sõrme kontaktpinnal.

 

KINNISED JA MÄÄRITUD BULDOOSERI-/LAADURIKETID
Kasutusea pikendamiseks ja võimaliku kuivhõõrde vähendamiseks pukside ja sõrmede vahel on määritud buldooseriketid suletud polüuretaanist tihendite ning metallseibidega.

 

SÕRMED JA PUKSID
Sõrmedel ja puksidel on roomikukettide kestvusele suur tähtsus. Need on sobitatud ülitäpselt, et tagada liite püsivus ning täiuslik sobivus ja tihendus. Välispinna kõvadus on > 58 HRC sügavuseni > 4 mm ja südamiku kõvadus > 34 HRC.

 

PUKSID
Ühtlase kulumiskindluse ja pika kasutusea tagamiseks on väga tähtis roomikupukside pinna kõvadus. ITR – i kettide pukside pinna kõvadus on 55 HRC sügavuseni üle 3,5 mm. Siseava kõvadus on 53 HRC sügavuseni üle 3,5 mm.

 

KETTIDE KOMPLEKTEERIMINE
Määritud ekskavaatoriketid koostatakse täisautomaatsetel kettide koostamise liinidel. Tihendite paigaldus, sõrmede sisestus ja määrdeaine täitekogused on täielikult arvutiga juhitavad ning võimalike kasutusaegsete lekete vältimiseks on iga liigendit rõhu all katsetatud. Selline protsess vähendab lülide purunemist ja sõrmede/pukside liikumist.

 

GARANTII
Kõik ITR - i ketid ja alusvankrid on kaetud tööstusharu kõige ulatuslikumate garantiidega milleks on kas 2 aastat või 2000 töötundi. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust Industech Baltic OÜ kodulehe kaudu või helistage meile.

 

 

 

Veotähikud

Tootevalikus on veotähikud ja segmentkomplektid ehitusmasinatele kaaluga 0,8 – 110 t.  Meie Tallinna laos on alati saadaval tähikud enamlevinud 12 – 30 tonnistele ehitusmasinatele.

 

 

Juhtrattad

 

Enamlevinud ehitusmasinatele juhtrattad koheselt laost saadaval.

 

 

Ülemised rullikud

Enamlevinud ehitusmasinatele rullikud koheselt laost saadaval.

 

Alumised rullikud

Enamlevinud ehitusmasinatele rullikud koheselt laost saadaval.

 

Juhtratta pingutid

Enamlevinud ehitusmasinatele juhtratta pingutid koheselt laost saadaval

 

 

Roomikukilbid

Saadaval eri laiusega roomikukilbid ekskavaatoritele ja buldooserite. Samuti kuuluvad meie tootevalikusse ka polt - ja

klamberkinnitusega kummeritud roomikukilbid ning polüuretaankattega roomikukilbid asfaldilaoturitele ja freesidele.

 

 

Poldid ja mutrid

Laost koheselt saadaval ka lai valik polte ja mutreid alusvankri osadele.