et
Menüü

Hüdrovasarad

Meie tootavikusse kuuluvad Indeco kaubamärki kandvad hüdrovasarad. Indeco SpA on 1976 aastal asutatud Itaalia päritolu hüdrovasarate tootja.1986 aastal patendeeris Indeco maailma esimese nn. "intelligentse hüdrovasara", mille eripära seisneb muutuvas löökide hulgas ja tugevuses, mis on sõltuvuses purustatava materjali tugevusest. 2004 aastal alsutas Indeco uue põlvkonna HP (High Performance) seeria hüdrovasarate tootmist, mis on pälvinud klientide rahulolu just tänu veelgi suuremale töökindlusele ja efektiivsusele, mille tagavad uued ja veelgi paremad materjalid ning pidev tootearendus.

 

Tänaseks on Indeco üks kõige suurema tootevalikuga hüdrovasarate tootjaid 20 erineva mudeliga ja 50 erineva modifikatsiooniga. Omades filiaale Suurbritannias, USA–s ja Austraalias, on Indeco üks suurimaid hüdrovasarate tootjaid maailmas omades 30 % turuosa. Alates 2006 aastast on Indeco S.p.A. partneriks Eestis Industech Baltic OÜ.
Ostusoovi korral palun kontakteeruge meie müügimeeskonnaga ja koos leiame Teie ekskavaatorile sobiliku hüdrovasara Indeco laiast tootevalikust. Saavutamaks parimat tootlikust, ei piirdu me ainult teoreetilise seadme sobivuse kontrolliga, vaid teostame ka ekskavaatoril õlisurvete ja õlivoo kontrolli, milleks kasutame digitaalset hüdrotestrit.

 

LAE KATALOOG

Võta ühendust

Risto Allik

Andres Maaro

Peeter Treial

Telefon: +372 504 1500