et
Menüü

Rehvid tööstus- ja ehitusmasinatele

Meie tootevalikusse kuuluvad erineva kvaliteedi- ja hinnaklassi rehvid järgmistelt tootjatelt – Goodyear, Nokian, Marangoni, Galaxy ja Boto. Lai valik, mis hõlmab kõikide eelnimetatud tootjate toodangut, on koheselt saadaval meie Tallinna laost.
Nõudlikumatele klientidele pakume ka täislahendust – rehve koos nende vahetamisega kliendile sobivas asukohas üle terve Eesti, rehvide taastamist ja ka kasutatud rehvide tagasiostu. Rehvide mobiilne paigaldus on eelkõige võitnud suurt populaarsust tootmisettevõtete hulgas, kelle jaoks on eriti tähtis tööseisakute võimalikult täpne planeerimine - tänu pikaajalisele kogemusele (üle 1500 montaazi 25 tollistele ja suurematele rehvidele) ja professionaalsete töövahendite kasutamisele suudame viia rehvide paigaldusele kuluva aja miinimumini ja planeerida ka paigaldusele kuluvat aega väga täpselt.

Võta ühendust

Risto Allik

Andres Maaro

Peeter Treial

Telefon: +372 504 1500

Tooted

Galaxy

Alates 2019 aastast on meie tootavlikusse lisandunud ka Galaxy kaubamärki kandvad rehvid  fontaallaaduritele, kopplaaduritele, pinnaserullidele, minilaaduritele ja ratasekskavaatoritele. Kõik enamlevinud mõõdud on ka koheselt laost saadaval.

Lae kataloog

Nokian

2010 aastast alates on Industech Baltic ka Nokian Heavy Tyres Ltd.  ametlik partner Eestis. Meie tootevalikusse kuuluvad rehvid laaduritele, teehooldemasinatele, sadamatehnikale ning kaevandusmasinatele.  Alati on meie Tallinna laost saadava enamlevinud mõõtudes ülipopulaarsed Nokiani mudelid Loader Grip ja GRS.

LAE KATALOOG - TÖÖMASINAD JA TEEHOOLE
LAE KATALOOG - KARJÄÄRIREHVID
LAE KATALOOG - SADAMAREHVID

Marangoni

Lai valik, parim võimalik kvaliteet ning suurimad tootmismahud on Marangonist teinud maailma juhtiva rehvitaastaja, kelle aastane toodangumaht ületab 11 000 taastatud rehvi. Alates 2005 aastast on Marangoni partner Eestis Industech Baltic ja kuni tänaseni on Eestisse müüdud juba üle 1800 Marangoni kaubamärki kandva kvaliteetse taastatud rehvi. Meie Tallinna laost on alati saadaval enamlevinud mõõtudes Marangoni kaubamärki kandvad taastatud rehvid.

Lae kataloog

Goodyear

Industech Balticu tootevalik hõlmab ka kõiki Goodyeari poolt toodetavat rasketehnika rehve – rehvid laaduritele, karjäärikalluritele, kraanadele, kaevandusmasinatele, sadamatehnikale, militaartehnikale jne.

Lae kataloog

Boto

2016 aasta suvest alates on meie tootevalikusse lisandunud ka Boto kaubamärki kandvad radiaalrehvid laaduritele ja teehooldusmainatele. Laost on parimate hindadega koheselt saadaval kõik enamlevinud mõõdud. Ostuhuvi korral kontakteeruge kliendihalduriga et saaksime koostada Teile personaalse pakkumise.

Lae kataloog