et
Menüü

Alusvankri varuosad

Alates 2015.aastast on Industech Baltic maailma suurima järelturule roomikmasinate varuosi tootva kontserni USCO S.p.A eksklusiivpartner Eestis. USCO S.p.A poolt toodetud tippkvaliteediga ITR kaubamärki kandvad alusvankrite varuosad on meie laost koheselt saadaval enamikele ekskavaatoritele, buldooseritele, asfaldilaoturitele, freesidele, miniekskavaatoritele jne. Lisaks on meil kasutada ka täiuslikem andmebaas, mis võimaldab seadme margi ja mudeli järgi tuvastada vajaliku varuosa ja välistada eksimused. Nõudlikumatele klientidele pakume ka täislahendust – varuosi koos nende vahetamisega. Remonditeenust saame teostada nii välitingimustes kui ka vajadusel klientide töökojas. Alusvankrite remondiks on meil sisustatud 3 mobiilset töökoda parimate võimalike eritööriistadega s.h. mobiilsete roomikupressidega, mis annab meile võimekuse vahetada roomikukette ja muid alusvankrite varuosi kuni 80 tonnistel ekskavaatoritel ja buldooseritel.

 

Lisaks ITR kaubamärki kandvatele alusvankrite varuosadele, tarnime alternatiivtootena ka JOBS kaubamärki kandvaid varuosi. Alusvanker, ketid, kärud, rullid, tähikud, vedrud, pingutid.

Võta ühendust

Risto Allik

Andres Maaro

Peeter Treial

Telefon: +372 504 1500

Tooted

Roomikuketid

Tootevalikusse kuuluvad kuivtappidega roomikuketid ekskavaatoritele ja muudele mehhanismidele ning samuti ka määrdega ketid buldooseritele. Meie Tallinna laos on alati saadaval roomikuketid enamlevinud ehitusmasinatele.

 

TIPPTEHNOLOOGIAL VALMINUD ITR ROOMIKUKETID

 

KETILÜLID

ITR - i roomikukettide lülide projekteerimisel on kasutatud kõige moodsamaid CAD (Computer Aid Design) süsteeme eesmärgiga suurendada sõrmede ja pukside vahelist kokkupuutepinda. Täiusliku sobivuse ja tihenduse tagamiseks valmistatakse need ülitäpsete tolerantsidega. Keti lüli pinna kõvadus > 50 HRC (Rockwelli meetod) ulatub sõltuvalt lülide suurusest kuni 12 mm sügavuseni. Südamiku kõvadus on > 32 HRC. Poolituslülid profileeritakse masinatootjate (OE) kõige uuema disaini kohaselt, kasutades tänapäevaseid sädeerosiooni (EDM) seadmeid.

 

LÜLIDE SEPISTAMINE

Roomikulülide suurepärase kulumiskindluse tagamiseks ka kõige raskemates töötingimustes on ITR - i boorterasest lülid sepistatud, karastatud, noolutatud ning induktiivselt karastatud.  Kõigis protsessides kasutades kõige ajakohasemat lülide karastamise seadmestikku.

 

TIHENDATUD JA MÄÄRITUD EKSKAVAATORIKETID

Et määre püsiks pukside sees ja kettide kasutusiga pikeneks, on ekskavaatorite ketid määritud sünteetilise kõrgsurvemäärdega ning varustatud moodsate polüuretaan – tihenditega mis tagavad määrdeaine püsimise puksi / sõrme kontaktpinnal.

 

KINNISED JA MÄÄRITUD BULDOOSERI-/LAADURIKETID

Kasutusea pikendamiseks ja võimaliku kuivhõõrde vähendamiseks pukside ja sõrmede vahel on määritud buldooseriketid suletud polüuretaanist tihendite ning metallseibidega.

 

SÕRMED JA PUKSID

Sõrmedel ja puksidel on roomikukettide kestvusele suur tähtsus. Need on sobitatud ülitäpselt, et tagada liite püsivus ning täiuslik sobivus ja tihendus. Välispinna kõvadus on > 58 HRC sügavuseni > 4 mm ja südamiku kõvadus > 34 HRC.

 

PUKSID

Ühtlase kulumiskindluse ja pika kasutusea tagamiseks on väga tähtis roomikupukside pinna kõvadus. ITR – i kettide pukside pinna kõvadus on 55 HRC sügavuseni üle 3,5 mm. Siseava kõvadus on 53 HRC sügavuseni üle 3,5 mm.

 

KETTIDE KOMPLEKTEERIMINE

Määritud ekskavaatoriketid koostatakse täisautomaatsetel kettide koostamise liinidel. Tihendite paigaldus, sõrmede sisestus ja määrdeaine täitekogused on täielikult arvutiga juhitavad ning võimalike kasutusaegsete lekete vältimiseks on iga liigendit rõhu all katsetatud. Selline protsess vähendab lülide purunemist ja sõrmede/pukside liikumist.

 

GARANTII

Kõik ITR - i ketid ja alusvankrid on kaetud tööstusharu kõige ulatuslikumate garantiidega milleks on kas 2 aastat või 2000 töötundi. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust Industech Baltic OÜ kodulehe kaudu või helistage meile.

Veotähikud

Meie Tallinna laos on alati saadaval tähikud enamlevinud 10 – 40 tonnistele roomikmasinatele.

Juhtrattad

Enamlevinud ehitusmasinatele juhtrattad koheselt laost saadaval.

Ülemised rullikud

Enamlevinud roomikmasinate ülemised rullikud koheselt laost saadaval.

Alumised rullikud

Enamlevinud roomikmasinate alumised rullikud koheselt laost saadaval.

Juhtratta pingutid

Enamlevinud roomikmasinate juhtratta pingutid koheselt laost saadaval.

Lae kataloog

Roomikukilbid

Saadaval erineva laiusega ( 400 - 1600 mm )  roomikukilbid ekskavaatoritele ja buldooserite. 

Poldid ja mutrid

Laost koheselt saadaval ka lai valik polte ja mutreid erinevatele alusvankrile osadele - roomikukilpidele, rullidele, juhtratastele

Keti suunajad

Enamlevinud ehitusmasinatele keti suunajad koheselt laost saadaval.

Lae kataloog

Kummeeritud roomikukilbid

Saadaval on lai valik nii polt - kui klamberkinnitusega kumeeritud ja polüuretaan roomikukilpe erinevatele roomikmasinatele. Pakkumise saamiseks võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga.