et
Menüü

Alusvankri remont

Industech Baltic OÜ roomikmasinate alusvankrite remont. Pakume enda klientidele täislahendust - varuosi koos nende paigaldusega.

 

Remonditeenust saame teostada nii töömaal kui ka vajadusel klientide töökojas. Veermike remondiks on meil sisustatud 2 mobiilset  töökoda parimate võimalike eritööriistadega s.h. mobiilsete roomikupressidega, mis annab meile võimekuse vahetada roomikukette ja muid alusvankrite varuosi kuni 80 tonnistel ekskavaatoritel ja buldooseritel.

 

Meie tootevalikusse kuuluvad erineva kvaliteedi – ja hinnaklassiga alusvakrite varuosad – ITR ning ScanTrack.  Kõikide eelnimetatud kaubamärki kandvate varuosade müümisel omame ka pikaajalist kogemust. Levinumate ekskavaatorite ja buldooserite varuosad on koheselt saadaval meie Tallinna laost.

 

Mis meie teenus maksab?

Kuna meie eesmärgiks on olnud alati pakkuda klientidele võimalikult „ läbipaistvat „ teenust, siis oleme sellest põhimõttest lähtunud ka teenushindade kujundamisel. Juhul kui soovite vahetada alusvankrit ekskavaatoril või buldooseril, on meil pikaajalisele kogemusele toetudes välja töötatud planeeritava töö mahust tulenevad remonttööde pakettide hinnad. Infot erinevate hindade kohta ja mis töid erinevad paketid sisaldavad, saate meie müügimeeskonnalt.

 

Milleks on teenuse fikseeritud maksumus kliendile kasulik?

Seadmete remondi puhul tekivad tihtipeale olukorrad, mida ei ole võimalik enne töö alustamist ette näha. Kui remonditeenust pakutakse  tunnipõhise hinnaga, siis on tihtipeale keeruline prognoosida, milliseks võib remondi maksumus lõppkokkuvõttes kujuneda ja seetõttu võib ka lõplik remondi maksumus kahjuks kliendi võimalusi oluliselt ületada.  Kuna Industech Baltic omab pikaajalist kogemust alusvankrite remontimisel, siis meie käest remonttöid paketipõhise hinnaga tellides on teostatavate tööde loetelu ja maksumus eelnevalt fikseeritud ja kui ka peaks tekkima ettenägematuid asjaolusid (poltide purunemisi jne) võib see pikendada tehtavate remontööde ajakulu, kuid kindlasti ei suurene remonttööde maksumus.

 

Võta ühendust

Risto Allik

Andres Maaro

Peeter Treial

Telefon: +372 504 1500