Sinu usaldusväärne partner tööstus- ja ehitustehnika ostmisel ning hooldamisel!

Juba aastast 2003

Meie teenused

Kahveltõstukite rehvide montaaž

Industech Baltic pakub ainukese ettevõttena Eestis rehvide mobiilset paigaldust – meil on olemas võimekus monteerida kahveltõstukite rehve klientide juures üle kogu Eesti. 

Alusvankrite remont

Pakume enda klientidele täislahendust - varuosi koos nende paigaldusega. Remonditeenust saame teostada nii töömaal kui ka vajadusel klientide töökojas.

Ehitusmasinate rehvide montaaž

Populaarne teenus tootmisettevõtete hulgas, kelle jaoks on eriti tähtis tööseisakute võimalikult täpne planeerimine -  meie suudame viia rehvide paigaldusele kuluva aja miinimumini ja planeerida ka paigaldusele kuluvat aega väga täpselt.
19

AASTAT KOGEMUST

Alates ettevõtte loomisest 2003 aastal, on olnud meie eesmärgiks olla professionaalne ja usaldusväärne partner oma klientidele. Täname teid!

20 000+

TOODET LAOS

Meie suurimaks tugevuseks on meie kogenud meeskond, kelle keskmine tööstaaz meie ettevõttes on 8 aastat. Kõik meie töötajad on oma ala parimad spetsialistid. Veenduge.

550

REMONDITUD ALUSVANKRIT

Oleme teostanud üle 550 ekskavaatori/buldooseri alusvankri täisremondi. 

4000+

REHVIMONTAAZI

Roomikmasinate alusvankrite varuosad ja rehvid ehitusmasinatele – nendes kahes valdkonnas oleme tänaseks saavutanud juhtiva positsiooni turul.